Cobra Team - Cobra Museum voor Moderne Kunst

Cobra Team

Directie
Stefan van Raay

Marketing en communicatie
Maarten Jeukens (a.i.)
m.jeukens@cobra-museum.nl

Marketing en communicatie
Anna Wiersma (verlof tot april 2024)

Collectie
Maxim de Nooij
m.denooij@cobra-museum.nl

Collectie
Moïsha Kruijer
m.kruijer@cobra-museum.nl

Financiën en bedrijfsvoering
Joan Madiredjo
j.madiredjo@cobra-museum.nl

Administratie
Chun Chu Kwee-Man
c.kweeman@cobra-museum.nl

Partnerships & Events
Iris de Boer
i.deboer@cobra-museum.nl

Accountmanager zakelijke evenementen
Lotte Stapper
l.stapper@cobra-museum.nl

Projectleiding
Marieke van Zuilichem (a.i.)
m.vanzuilichem@cobra-museum.nl

Educatie
Kim Driessen (hoofd)
k.driessen@cobra-museum.nl

Educatie 
Esther van den Berg
e.vandenberg@cobra-museum.nl

Programmaproducent
Ellen Bertrams
e.bertrams@cobra-museum.nl

Vrijwilligerscoördinator
Ryan Dekker
r.dekker@cobra-museum.nl

Grafisch- en tentoonstellingsontwerp
Renata Álvares

Suuz de Leeuw
s.deleeuw@cobra-museum.nl

Tentoonstellingen en techniek
Guido Jelsma
g.jelsma@cobra-museum.nl

Techniek 
Stefan Mirck
s.mirck@cobra-museum.nl

Floor manager
Manor Biran
m.biran@cobra-museum.nl

Assistent Floor manager
Aline Boersen
a.boersen@cobra-museum.nl