Cobra Team – Cobra Museum voor Moderne Kunst

Cobra Team

Algemeen directeur
Lillian Bóza

Directiesecretaresse
Lonneke Jansen
l.jansen@cobra-museum.nl

Communicatie en marketing
Eric Wie

Communicatie en marketing a.i.
Sandra van Dongen
s.vandongen@cobra-museum.nl

Online marketing a.i.
Bruno Aguilar
b.aguilar@cobra-museum.nl

Communicatie en pers a.i.
Beatrijs Jansen
b.jansen@cobra-museum.nl

Senior conservator
Hilde de Bruijn
h.debruijn@cobra-museum.nl

Conservator
Julia Steenhuisen
j.steenhuisen@cobra-museum.nl

Junior conservator
(met dank aan het Prins Bernhard Cultuurfonds):
Pim Arts
p.arts@cobra-museum.nl

Financiën en bedrijfsvoering
Joan Madiredjo
j.madiredjo@cobra-museum.nl

Development, evenementen en zaalverhuur
Denise van der Schaft
d.vanderschaft@cobra-museum.nl

Fondsenwerving
Beatrice Puijk
b.puijk@cobra-museum.nl

Educatie
Nina Montijn
n.montijn@cobra-museum.nl

Educatie en vrijwilligers
Esther van den Berg
e.vandenberg@cobra-museum.nl

Grafisch- en tentoonstellingsontwerp
Renata Álvares
r.alvares@cobra-museum.nl

Bedrijfsvoering
Idwer Boersma
i.boersma@cobra-museum.nl

Bedrijfsvoering
Simone van den Hooven
s.vandenhooven@cobra-museum.nl

Tentoonstellingen en Techniek
Guido Jelsma
g.jelsma@cobra-museum.nl

Techniek en beheer
Stefan Mirck
s.mirck@cobra-museum.nl

 

 

Vacatures

Coördinator bedrijfsvoering

Publieksmedewerkers (vrijwillig)

Creatieve handen gezocht voor Frida Kahlo & Diego Rivera (vrijwillig)