Cobra Team - Cobra Museum voor Moderne Kunst

Cobra Team

Directie
Stefan van Raay

Directie-assistent
Renske Cecil
r.cecil@cobra-museum.nl

Marketing en communicatie
Anne Sahingoz (campagnes)
a.sahingoz@cobra-museum.nl

Marketing en communicatie
Anna Wiersma (lokaal)
a.wiersma@cobra-museum.nl

Marketing en communicatie
June ten Have (online)
j.tenhave@cobra-museum.nl

Fondsenwerving
Jeroen Bakker
j.bakker@cobra-museum.nl

Collectiebeheer
Maxim de Nooij
m.denooij@cobra-museum.nl

Financiën en bedrijfsvoering
Joan Madiredjo
j.madiredjo@cobra-museum.nl

Administratie
Chun Chu Kwee-Man
c.kweeman@cobra-museum.nl

Partnerships & Events
Denise van der Schaft
d.vanderschaft@cobra-museum.nl

Partnerships & Events
Iris de Boer (assistent)
i.deboer@cobra-museum.nl

Activiteitenregisseur/bruggenbouwer
Louise de Koning
l.dekoning@cobra-museum.nl

Projectleiding
Marieke van Zuilichem (a.i.)
m.vanzuilichem@cobra-museum.nl

Educatie
Kim Driessen (hoofd)
k.driessen@cobra-museum.nl

Educatie 
Esther van den Berg
e.vandenberg@cobra-museum.nl

Vrijwilligerscoördinator
Ryan Dekker
r.dekker@cobra-museum.nl

Grafisch- en tentoonstellingsontwerp
Renata Álvares
r.alvares@cobra-museum.nl

Junior ontwerper
Zsa Zsa Tuffy
z.tuffy@cobra-museum.nl

Tentoonstellingen en Techniek
Guido Jelsma
g.jelsma@cobra-museum.nl

Techniek en gebouwbeheer
Stefan Mirck
s.mirck@cobra-museum.nl

Bedrijfsleiding
Lenny Suiker
l.suiker@cobra-museum.nl

Coördinator Bedrijfsvoering en museumwinkel
Rikkert Beek
r.beek@cobra-museum.nl

Coördinator Bedrijfsvoering
Manor Biran
M.biran@cobra-museum.nl