Cobra Team – Cobra Museum voor Moderne Kunst

Cobra Team

Directie
Lillian Bóza

Stefan van Raay, waarnemend

Directie-assistent
Renske Cecil
r.cecil@cobra-museum.nl

Communicatie en marketing
Patricia Bosboom (hoofd)
p.bosboom@cobra-museum.nl

Beatrijs Jansen
b.jansen@cobra-museum.nl

Online marketing en communicatie
Bruno Aguilar
b.aguilar@cobra-museum.nl

Conservatorenafdeling
Hilde de Bruijn (senior conservator)

Sanne de Rooij (assistent)
s.derooij@cobra-museum.nl

Collectiebeheer
Maxim de Nooij
m.denooij@cobra-museum.nl

Financiën en bedrijfsvoering
Joan Madiredjo
j.madiredjo@cobra-museum.nl

Administratie
Chun Chu Kwee-man
c.kweeman@cobra-museum.nl

Business development & evenementen
Denise van der Schaft
d.vanderschaft@cobra-museum.nl

Iris de Boer (assistent)
i.deboer@cobra-museum.nl

Fondsenwerving
Beatrice Puijk a.i.
b.puijk@cobra-museum.nl

Projectleiding
Marieke van Zuilichem a.i.
m.vanzuilichem@cobra-museum.nl

Educatie en vrijwilligersbeheer
Esther van den Berg
e.vandenberg@cobra-museum.nl

Grafisch- en tentoonstellingsontwerp
Renata Álvares
r.alvares@cobra-museum.nl

Tentoonstellingen en Techniek
Guido Jelsma
g.jelsma@cobra-museum.nl

Techniek en gebouwbeheer
Stefan Mirck
s.mirck@cobra-museum.nl